ВІДГУКИ

діздайтеся думку випускників курсу

Наталія

Вчителька історії, правознавства та громадаянської освіти / Тернопільщина

"Навчання на курсі сприяло вдосконаленню навичок використання цифрових технологій та критичного мислення. 

Завдяки участі в практикумі я дізналась про незнайомі мені особисто застосунки. Начилася використовувати середовище-органайзер Wakelet, ресурси Emaze, Zeetings, Sutori, Blandspace; опанувала технологію створення вікторин/завдань в Triventy, Factile, WordItOut, SurveyMonkey, WheelofNames, WordItOut"; зрозуміла можливості AWW, Webjets, Flipgrid, Renderforest, Biteable; засвоїла алгоритм створення онлайн-книг - Ourboox, WriteReader, пазлів, кросвордів, ребусів - Jigsawplanet, Cross, Rebus1, скорочувача посилань - Cutlly, ментальних карт у Popplet, Coggle, Mindomo, MindMeister, SpiderScribe, Lucidchart, Bubbl та ін.

Удосконалила навички зворотнього зв'язку. Поглибила свої знання не тільки щодо цифрових застосунків, але і про Лесю Українку, створила підбірку матеріалів, який планую використовувати і ділитися з іншими вчителями".

Аліна

Вчителька біології / Житомирщина

"Цей курс дозволив мені опанувати близько сотні ресурсів. Додав барв до моєї педагогічної діяльності. 

Я тепер якісніше працюю, ще більше зацікавлюю своїх учнів. Зараз мій урок складається з близько 10 активно використаних онлайн-застосунків, що містять методичні вправи та прийоми. Не залежно від дидактичної мети, я у вільному форматі чергую їх між собою, дотримуючись структури інтерактивного заняття чи проєкту.

Завдяки курсу я навчилась розвантажувати свою буденість від паперів. Діти стали ще щасливіші. Вони не хочуть, щоб мої уроки мали завершення. Тепер я можу складні речі освітньої програми робити легкими. 

Я підвищила свій професіоналізм не тільки в сфері освіти, а й у внутрішньому самовдосконаленні. Я, як особистість, стала більш організована, підвищила свій рівень іноземних мов, зміцнила силу волі та розробила більш широкоформатну траєкторію свого самовдосконалення. А головне, це те, що список моїх професійних результатів можна продовжувати на декілька сторінок".

Роман

Заступник директора з навчальної роботи / Херсонщина

"Навчився критично і творчо мислити при підготовці до занять. Опанував неймовірну кількість цифрових інструментів. Засвоїв, як правильно і раціонально застосовувати сучасні цифрові інструменти.

Мої заняття стали більш цікавими, сучасними та несподіваними. Студенти стали з більшим задоволенням їх відвідувати.

Ціную можливість підвищення свого професійного рівня як викладача та можливість отримувати насолоду під час своїх занять від того, що я можу навчати цікаво і сучасно".

Олена

Вчителька початкових класів / Полтавщина

"Завдяки курсу, перш за все, набула впевненості, що в мене вийде усе зробити, бо із технікою не завжди стосунки складаються. Навчилася організовуватися у цифровому просторі, оволоділа сервісами для створення інтерактивних презентацій, відео, тест-ігор, дошок для спільної роботи, ментальних карт, онлайн книг, ребусів, пазлів тощо.

Цінністю є відкриття такої кількості чудових ресурсів, атмосфера занять, чіткість інструкцій та можливість творити самостійно в задоволення, отримуючи кваліфіковану допомогу, створення спільноти, бажання розвиватися".

 Лабораторія з розвитку критичного мислення                                   Національного центру "Мала академія наук України", м. Київ     p4c@man.gov.ua
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати